Зв’яжіться з нами: 099 299 77 31 / 096 300 57 75

Пилок

  • 90.00 грн.


  • Наявність: На складі

Доступні опції

   Пилок є безцінним дарунком природи. Не існує іншого продукту, що міг би порівнятись за концентрацією всіх складових компонентів, необхідних для розвитку і функціонування організму людини. В ньому виявлено до 240 сполук, що беруть участь у біохімічних процесах. У ньому містяться всі незамінні  амінокислоти, білки, вуглеводи,  залізо, калій, а загалом містить 28 мінеральних елементів, у пилку багато провітаміну А. Він містить велику кількість активатору росту. 

    Пилок має різнобічний терапевтичний ефект, він стимулює ріст і відновлення пошкоджених тканин організму, в т. ч. печінки, кровотворної тканини, підвищує гемоглобін в крові, зміцнює капіляри, знижує вміст холестерину в крові.

    Стимулює імунну систему, має загальнозміцнюючу дію, підвищує розумову та фізичну працездатність, сприяє загоєнню ран, зменшує запалення, поліпшує самопочуття, нормалізує сон.

    Вживати   пилок потрібно по 1 ч. л. 1-2 рази на день. Його потрібно розжувати,  а можна змолоти в порошок і змішати з медом,  але в обох випадках пилок потрібно деякий час потримати у роті для обробки слиною (бажано не запивати водою).

    Протипоказання - алергічна реакція на пилок.

    Врожай 2020 року. 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари