Зв’яжіться з нами: 099 299 77 31 / 096 300 57 75

Подарунковий набір (медовуха і бальзам)

  • 300.00 грн.


  • Наявність: На складі

    До подарункового набору входять 2 медовухи (з лісової малиною і смородиною з вишнею) і 1 медовий бальзам. Об'єм кожної пляшки - 0.2л.

    Цей набір буде прекрасним подарунком для Ваших рідних і близьких, буде можливість спробувати всі три види медових напоїв, які ми пропонуємо.

    Медовуха або питний мед – це слабоалкогольний напій, який виготовляється шляхом природного бродіння натурального меду з джерельною водою, винними дріжджами та плодами ягід(малини, горобини, смородини або вишні). В залежності від виду напою.Процес  бродіння  триває від  6-ти  до  8-ми місяців.  В результаті  бродіння   медовуха набуває  12%  алкоголю.

    Пили і хвалили його багато поколінь наших предків “… і я там був, мед-пиво пив…”.

    З нашою “Медовухою”  будь яка ваша трапеза стане приємною і корисною.

    Медовий бальзам виготовлений за старовинними рецептами на основі молодого волоського горіха, лікарських трав, спецій та справжнього закарпатського меду.

Міцність напою 38% алкоголю.

Медовий бальзам – позитивно впливає на порушену дію шлунково-кишкового тракту, нормалізує  обмінні процеси в організмі.   А також усуває депресію і знімає напругу нервової системи.  Споживання медового бальзаму принесе Вам здоров’я та насолоду.Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари