Зв’яжіться з нами: 099 299 77 31 / 096 300 57 75

Мед з білої акації подарункова 0.55л.

  • 160.00 грн.


  • Наявність: Під замовлення

         Мед з білої акації – один з найкращих і найцінніших сортів меду. Який майже один з великого асортименту закарпатських медів є монофлорним   (отриманий з одного виду медоносів).  Акацієвий мед має тонкий квітковий аромат та ніжний смак,  світло – золотистий,  майже прозорий колір.  Містить багато фруктози,  тому дуже довго не кристалізується.

           Мед – це чудовий дарунок природи,  над створенням якого працюють бджоли і квіти.  Бджолиний мед дуже цінний лікувально-профілактичний продукт,  який бджоли виробляють з нектару різних квітів.  Він відомий людству з сивої давнини.  Багато історичних знахідок свідчать,  що бджільництво вже було розвинено у стародавньому Єгипті близько 3000р. до н.е.  В стародавній Індії бджоли займали видатне місце в міфології і вважалися священними.  В стародавній Греції мед вважали найціннішим дарунком природи – “напоєм молодості”,  а знаменитий представник арабської медичної школи Авіцена (близько 980-1037рр.) писав:  “Якщо хочеш зберегти молодість  –  обов’язково їж мед”.

Основну частину меду складають моноцукри – глюкоза і фруктоза , які повністю засвоюються організмом людини,  мед також містить амінокислоти, ферменти,  ароматичні речовини.  Завдяки макро- і мікроелементам присутніх у меді, а це 37найменувань, кров насичується майже всіма необхідними складовими та є ідеальним джерелом енергії. Також у складі меду виявлено 12 вітамінів, які суттєво впливають на всіобмінніпроцеси.  Мед також має бактерицидні властивості, тобтоздатністьвбиватихвороботворнімікроорганізмиабозатримувати їх ріст. 

        Здебільшого властивості меду залежать від його ботанічного походження,   а також екологічного стану території.  Меди,  зібрані на території Закарпаття,  мають значні переваги в плані ботанічного походження, тому, що переважають медозбори з дикоростучи хрослин. На наших пасіках ми маємо змогу отримувати меди декількох сортів.  

        Рекомендована добова доза вживання меду для дітей близько 30 гр., дорослим 60-100гр. Мед бажано вживати до їжі, найкраще робити це натщесерце, щоб зарядити організм необхідним зарядом енергії. Протягом дня за 30-40 хвилин до їди або через 1-2 години після.

        Протипоказання - алергічнареакція на мед.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре