Зв’яжіться з нами: 099 299 77 31 / 096 300 57 75

Мед лісовий 1л. 2021

  • 450.00 грн.


  • Наявність: Немає в наявності

     Мед – це чудовий дарунок природи,  над створенням якого працюють бджоли і квіти.  Бджолиний мед дуже цінний лікувально-профілактичний продукт, який бджоли виробляють з нектару різних квітів.  Він відомий людству з сивої давнини.  Багато історичних знахідок свідчать,  що бджільництво вже було розвинено у стародавньому Єгипті близько 3000р. до н.е.  В стародавній Індії бджоли займали видатне місце в міфології і вважалися священними.  В стародавній Греції мед вважали найціннішим дарунком природи – “напоєм молодості”,  а знаменитий представник арабської медичної школи Авіцена (близько 980-1037рр.) писав:  “Якщо хочеш зберегти молодість  –  обов'язково їж мед”.

    Основну частину меду складають моноцукри – глюкоза і фруктоза , які повністю засвоюються організмом людини,  мед також містить амінокислоти, ферменти,  ароматичні речовини.  Завдяки макро- і мікроелементам присутніх у меді, а це 37 найменувань, кров насичується майже всіма необхідними складовими та є ідеальним джерелом енергії. Також у складі меду виявлено 12 вітамінів, які суттєво впливають на всі обмінні процеси. Мед також має бактерицидні властивості, тобто здатність вбивати хвороботворні мікроорганізми або затримувати їх ріст. 

    Здебільшого властивості меду залежать від його ботанічного походження,  а також екологічного стану території.  Меди,  зібрані на наших пасіках, мають значні переваги в плані ботанічного походження, тому, що переважають медозбори з дикоростучих рослин.

   Літній сорт меду - лісовий,  бджоли збирають з липи та ожини.  Утримуючи пасіку біля великих площ цих медоносів,  ми отримуємо вишуканий лісовий мед.  Він має темно-червоне (багряне) забарвлення,  сильний духмяний аромат та кислуватий присмак.   

    Щоб відчути максимальну користь меду, радимо вживати його регулярно, а краще щодня. Завдяки цьому ваш організм буде постійно мати необхідну кількість вітамінів та мікроелементів.

     Рекомендована добова доза вживання меду для дітей близько 30 гр., дорослим 60-100гр. Мед бажано вживати до їжі, найкраще робити це натщесерця,  щоб зарядити організм необхідним зарядом енергії.  Протягом дня за 30-40 хвилин до їди або через 1-2 години після.

    Протипоказання - алергічна реакція на мед.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари