Зв’яжіться з нами: 099 299 77 31 / 096 300 57 75

Забрус

  • 70.00 грн.


  • Наявність: На складі

    Перед відкачуванням меду пасічники зрізають із стільників воскові кришечки, якими бджоли запечатують мед. Ці воскові кришечки називають –забрусом. Перед заклеюванням бджоли вносять під кришечки найбільше біологічно активних сполук, в т. ч. лізоцим. Лізоцим бджолиній родині забезпечує антибактеріальний захист, а в людському організмі він є активатором імунної системи. Саме цей мед з лізоцимом  потрапляє в забрус.

    Забрус є високоефективним засобом для лікування та профілактики бактеріальних та вірусних захворювань носоглотки та верхніх дихальних шляхів, пародонтозі, стоматиті, захворюваннях ротової порожнини.

    Жування забрусу дуже корисне,  бо посилює виділення слини,  що, в свою чергу, підвищує секреторну діяльність шлунку.  Компоненти забрусу поліпшують обмін речовин,   підвищують працездатність та зміцнюють ясна.   

      До складу забруса входить:  мед,  воскові кришечки,  лізоцим,  мікрочастинки прополіса та пилку.

    Вживати забрус потрібно: при лікуванні по 1ч.л. 3-5раз на день, для профілактики 1ч.л. 1раз в день. Дітям до 12років зменшити дозу вдвічі. Рекомендуємо забрус розжовувати протягом 10-15хв.                                                                                           

       Протипоказання - алергічна реакція на складові продукту. 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Теги: Забрус, 014, МЕД