Зв’яжіться з нами: 099 299 77 31 / 096 300 57 75

Перга суміш з медом

  • 120.00 грн.


  • Наявність: На складі

      Перга або бджолиний хліб -це пилок занесений бджолами у вулик,  складений у комірки і залитий медом проходить у вулику так званий процес молочнокислого бродіння.

    Із перги виділено до 100 видів дріжджів,  які синтезують вітаміни,   збагачують пергу деякими ферментами та ліпідами.  Бджолиний хліб – найбагатше джерело вітамінів,  особливо багато в ньому каротиноїдів,  вітаміну Е,  мінеральних елементів.  Багато вітамінів групи В,   вітаміноподібна сполука – інозит.

    Завдяки унікальному хімічному складу перга корисна не тільки для бджіл,  але і для людини.  Вона підвищує імунітет,   покращує адаптогенні властивості організму,   сприяє зменшенню втоми,   відіграє важливу роль в дієтичному харчуванні.

    Бджолиний хліб застосовують під час лікування колітів,  хронічних запорів,  проносів, гепатитів. Чудовий вплив на шлунково-кишковий тракт обумовлений мікрофлорою перги.   У світі не існує іншого натурального продукту,   що міг би повністю збалансувати заселення кишківника мікроорганізмами,  які нормалізують процеси травлення.

    Пергу рекомендовано вживати вагітним жінкам для підвищення імунітету та запобігання токсикозу в перші місяці вагітності,   а також  застосовують для лікування чоловічого безпліддя,   аденоми передміхурової залози,   підвищення потенції.

    Бджолиний хліб допомагає відновити кровообіг після перенесених інсультів,  а також при черепно-мозкових травмах,   судини стають більш еластичними.   Для людей похилого віку він може слугувати засобом для запобігання недоумкуватості та послаблення пам’яті.

    Складперга, мед.

    Приймати   двічі  на  добу  за  півгодини  до  сніданку  і  перед  сном  по   ½ ч.л.   потрібно  деякий  час  потримати  у  роті  для  обробки  слиною(бажано не запивати водою).

    Протипоказання - алергічна реакція на складові продукту.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари