Зв’яжіться з нами: 099 299 77 31 / 096 300 57 75

Подарунковий набір "Мед та пилок"

  • 340.00 грн.


  • Наявність: На складі

    Подарунковий набір складається з двох сортів меду на вибір (мед з білої акації,  лісовий або з різнотрав'я) та бджолиного пилку. 

На зворотній стороні коробки є опис продукції на українській та на англійській мовах. 

   

      Об'єм кожної баночки 0.2л.

  • Мед з білої акації – один з найкращих і найцінніших сортів меду. Який майже один з великого асортименту закарпатських медів є монофлорним   (отриманий з одного виду медоносів).  Акацієвий мед має тонкий квітковий аромат та ніжний смак,  світло – золотистий,  майже прозорий колір.  Містить багато фруктози,  тому дуже довго не кристалізується.
  • Літній сорт меду – лісовий,  бджоли збирають з липи та ожини. Утримуючи пасіку біля великих площ цих медоносів, ми отримуємо вишуканий лісовий  мед . Він має темно–червоне (багряне) забарвлення,  сильний духмяний аромат та кислуватий присмак.
  • Мед з різнотрав'я зібраний бджолами наприкінці літа з великого розмаїття різних квітів та бур'янів,  має темно-червоний колір (при кристалізації світлішає),   насичений аромат та терпкий,   приємний смак.   Досить швидко кристалізується.
  • Пилок - зібраний бджолами на екологічно-чистих територіях Закарпаття.

    

       Основну частину меду складають моноцукри – глюкоза і фруктоза , які повністю засвоюються організмом людини,  мед також містить амінокислоти, ферменти,  ароматичні речовини.  Завдяки макро- і мікроелементам присутніх у меді, а це 37 найменувань, кров насичується майже всіма необхідними складовими та є ідеальним джерелом енергії. Також у складі меду виявлено 12 вітамінів, які суттєво впливають на всі обмінні процеси.  Мед також має бактерицидні властивості, тобто здатність вбивати хвороботворні мікроорганізми або затримувати їх ріст. 

        Здебільшого властивості меду залежать від його ботанічного походження,   а також екологічного стану території.  Меди,  зібрані на наших пасіках,  мають значні переваги в плані ботанічного походження, тому, що переважають медозбори з дикоростучих рослин. 

       Щоб відчути максимальну користь меду, радимо вживати його регулярно, а краще щодня. Завдяки цьому ваш організм буде постійно мати необхідну кількість вітамінів та мікроелементів.

        Рекомендована добова доза вживання меду для дітей близько 30 гр., дорослим 60-100гр. Мед бажано вживати до їжі, найкраще робити це натщесерце, щоб зарядити організм необхідним зарядом енергії. Протягом дня за 30-40 хвилин до їди або через 1-2 години після.   

     

     Пилок є безцінним дарунком природи. Не існує іншого продукту, що міг би порівнятись за концентрацією всіх складових компонентів, необхідних для розвитку і функціонування організму людини.

     В ньому виявлено до 240 сполук, що беруть участь у біохімічних процесах. У ньому містяться всі незамінні  амінокислоти, білки, вуглеводи,  залізо, калій, а загалом містить 28 мінеральних елементів, у пилку багато провітаміну А. Він містить велику кількість активатору росту. Пилок має різнобічний терапевтичний ефект, він стимулює ріст і відновлення пошкоджених тканин організму, в т. ч. печінки, кровотворної тканини, підвищує гемоглобін в крові, зміцнює капіляри, знижує вміст холестерину в крові.  Стимулює імунну систему, має загальнозміцнюючу дію, підвищує розумову та фізичну працездатність, сприяє загоєнню ран, зменшує запалення, поліпшує самопочуття, нормалізує сон.

  

      Вживати   пилок потрібно по 1 ч. л. 1-2 рази на день. Його потрібно розжувати,  а можна змолоти в порошок і змішати з медом,  але в обох випадках пилок потрібно деякий час потримати у роті для обробки слиною (бажано не запивати водою).

      Протипоказання - алергічна реакція на мед та пилок.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Теги: Подарунковий набір Мед та пилок, 013, МЕД