Зв’яжіться з нами: 099 299 77 31 / 096 300 57 75

Личинки воскової молі, 100мл 2023

  • 140.00 грн.


  • Наявність: На складі

    Воскова міль та її личинки є шкідниками бджіл.  Цей вид комах живиться тільки в одній стадії життєвого розвитку - личинки.  Травні ферменти личинок молі,  які розвиваються завдяки вживанню бджолиного воску,  руйнують і воскові оболонки туберкульозних бактерій.  

     Екстракт личинок воскової молі містить вільні амінокислоти, біологічно важливі макро- і мікроелементи,  багато цинку та магнію.


    Препарат екстракту личинок воскової молі здатний заліковувати каверни в легенях при туберкульозі та розсмоктувати рубці міокарда після інфаркту.

    Знижує рівень цукру в крові,   запобігає відкладенню жирів в печінці і на стінках кровоносних судин,    знижує рівень холестерину. 

    Його застосовують при захворюваннях бронхолегеневої системи,  при лікуванні безпліддя,  анемії вагітних,  гіпертонії,   при лікуванні аденоми простати,   ефективний при лікуванні тромбофлебітів та закупорці вен.

    Екстракт личинок сприяє росту та відновленню тканин,  засвоєнню кальцію,  посилює синтез гемоглобіну. В загальному препарат має загальнозміцнюючу,  антистресову,  адаптогенну дію, попереджує старіння,   корисний,   як для лікування,   так і для профілактики.


    Приймати – дорослим по 15-20крапель з водою двічі на день,  дітям – стільки років дитині, стільки капель (5р.- 5кап.).  

    Протипоказання - алергічна реакція на складові продукту.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Теги: Личинки воскової молі, 100мл 2023, 022, Личинки воскової молі