Маточне молочко

Маточне молочко виділяється глотковими залозами бджіл, і представляє собою корм для бджолиної матки  та личинки майбутньої матки . Маточне молочко багате біологічно – активними речовинами, воно містить  в собі білки, жири, вуглеводи, ферменти, гормони, вітаміни групи В, РР, Е.  До складу маточного молочка також входять всі незамінні амінокислоти.

І тому маточне молочко підвищує життєвий тонус(особливо у старих та ослаблених людей), нормалізує всі обмінні процеси, покращує вегето-судинну систему, зір, пам’ять, регулює артеріальний тиск, має антиспазматичні властивості(сприяє ліквідації спазмів судин), стимулює кровотворення, знижує рівень цукру в крові, прискорює виведення з організму токсинів.

Стимулює та регулює функцію ендокринних залоз(в тому числі і статевих), знижує рівень холестерину, має протизапальну дію.

Корисне для вагітних жінок та жінок які годують груддю(підвищує лактацію), при клімактеричному синдромі та порушеннях менструального циклу, для чоловіків маточне молочко-відомий продукт для підвищення статевої активності.

Властивості маточного молочка мають загальнозміцнюючу, біостимулюючу  та омоложуючу дію на організм, підвищують життєвий тонус.

matochnoe-molochko