Дегустації

Унікальний спосіб не тільки скуштувати різні медові продукти, а й почути захопливу розповідь про бджіл та їх “ремесло”.

Втамуємо апетит та вашу цікавість

Наша сім’я працює з бджолами вже біля 20ти років та можемо запевнити вас, що не дивлячись на їх крихітний розмір, ці комахи та їх побут мають чимало таємниць та секретів. І не менше “міфів” та “легенд” звісно. Після нашої розповіді ви не тільки навчитеся розрізняти мед, зрозумієте спровжню цінність та застосування різних продуктів бджільництва, а знатимете більше про труд який кожна бджола у свій спосіб вкладає у них.

Щоб розповідь не була голослівною, ми підготували для вас низку фотографій та інструментів чи приспосіблень, якими щодня користуються пасічники доглядаючи за бджолою. У нашій розповіді ви почуєте захоплюючу розповідь про життя та роботу бджіл: як працюють бджоли на квітках, куди складають нектар, скільки живуть, де вони беруть матку, чим займаються трутні та багато іншого.

Після дегустації кожен бажаючий може отримати памятку-опис про походження та застосування продуктів бджільництва.

Дорослим і дітям

В “Медовому домі” проводять дитячі та дорослі дегустації.
Для дорослих ми пропонуємо три сорти меду, бджолиний пилок та три види медових напоїв. В дитячу ж дегустаційну програму входять: три сорти меду, мед з шоколадом, бджолиний пилок.

Для проведення дегустації достатньо 6-ти осіб та обмежено на 24 особи.

Обіціяємо, цікаво буде і ти і тим 😉

Наша продукція

А також є можливість придбати такі продукти бджільництва як: мед, пилок, маточне молочко, трутневий гомогенат, прополіс, підмор, личинки воскової молі, пергу, медові смаколики, сувенірну продукцію, натуральні воскові свічки та медову косметику, яка порадує вас та ваших близьких.

Виїздні дегустації

Наші дегустації це повноцінний туристичний продукт та захоплива атракція, яку при бажанні можна організувати на вашому заході, конференції чи іншому міроприємстві. Залюбки проведемо таку дегустацію при наявності від 20-ти до 100 чол.

Фотогалерея

Відгуки відвідувачів

{

Дуже незвичайне місце. Особливо дегустація меду і розповіді про життя бджіл. Затишне місце і привітні господарі.

- Володимир Чернятович

Адреса

вул. Стара, 50, м. Мукачево
Закарпатська область
Україна, 89600

Телефонуйте

+38 (096) 300 57 75
+38 (099) 299 77 31

Пишіть нам

medovuj.dim@gmail.com